Szanowni Klienci! Czas realizacji zamówień krajowych wynosi ok. 3 dni robocze plus dostawa. Wysyłka za granicę zostaje wstrzymana do odwołania.

Bestsellery
Bezpieczne Zakupy

 

  • 100% polskie rękodzieło (producent).
  • Różne formy płatności: przelew tradycyjny, przelew elektroniczny PayU (karta kredytowa, karta debetowa, BLIK, portfele elektroniczne), PayPal, gotówka w siedzibie firmy.
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
  • Szybka wysyłka.

 platnosc

 

Grawerunek FAQ i REGULAMIN

 

 

Biżuteria z grawerunkiem - więcej niż ozdoba

 

Bransoletka, naszyjnik czy zawieszka charm spersonalizowana osobistym grawerunkiem to doskonały prezent na każdą okazję.

Grawerunki wykonujemy profesjonalnym jubilerskim frezem diamentowym, na naszych wyrobach nieodpłatnie. 

 

 

Grawerunek wykonujemy w kilku stylach do wyboru:

 

Styl 1. Ozdobny Script, imitacja pisma odręcznego, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na każdej zawieszce w ilości znaków nie przekraczającej podanego limitu, zawiera polskie znaki, nie jest zalecany do wykonania całego napisu z CapsLockiem (np. całego imienia wielkimi literami).

 

Styl 1

 

 

Styl 2. Pogrubiony Clarendon 3L, tylko krótkie napisy (np. imię, data, inicjały itp. - tylko jeden wyraz na 1 stronę zawieszki), zawiera polskie znaki.

 

Styl 2

 

 

Styl 3. Arial, prosty i czytelny, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na wszystkich zawieszkach, używany automatycznie na najmniejszych blaszkach (mały puzzel, mała koniczynka) oraz w przypadku przekroczenia zalecanej ilości znaków na większych zawieszkach, zawiera polskie znaki.

 

ABCDEFGH abcdefgh 1234 XI.V.MMXVI

 

 

 

Styl 4. Curlz, zakręcony, bez polskich znaków.

 

curlz_4

 

 

 

Styl 5. Scriptround, bez polskich znaków.

 

scriptround_5

 

 

 

Ilość znaków możliwych do wygrawerowania na poszczególnych blaszkach określona jest w opisach przedmiotów.

1 znak = 1 litera lub kropka, przecinek itp., (emoticon, np. serduszko = 3 znaki), 1 wyraz = 1 słowo lub data.

Ograniczenie ilości znaków na poszczególnych zawieszkach wprowadzono po to, aby napis był czytelny i wyglądał estetycznie.

 

Informacje na temat wybranego stylu wpisz w uwagach do zamówienia w koszyku.

W przypadku braku informacji styl dobierzemy sami :)

 

 

REGULAMIN GRAWEROWANIA:

 

1. Grawerunek na biżuterii jest nieodwracalny (litery wyryte w metalu), nie da się go usunąć czy poprawić, dlatego prosimy o sprawdzenie poprawności podanego tekstu przed potwierdzeniem zamówienia pod kątem błędów ortograficznych, literówek oraz poprawności podanych dat! Koszt wymiany elementu z błędnie podanym tekstem ponosi klient.

2. Grawerujemy w języku polskim oraz w językach obcych z alfabetem łacińskim plus cyrylica. Teksty obcojęzyczne nie są przez nas weryfikowane, prosimy o sprawdzanie tekstu pod kątem poprawności w >>translatorze google<< :) Z przyczyn technicznych nie grawerujemy pisma arabskiego, chińskiego, hinduskiego i podobnych.

3. Nie wykonujemy projektów, szkiców, symulacji, brudnopisów itp. - grawerujemy mechanicznie diamentem w srebrze - proces jest nieodwracalny, dlatego tak ważne jest, aby wprowadzony do formularza zamówienia tekst nie zawierał błędów. Efekty naszej pracy można zobaczyć w galeriach zdjęć zamieszczonych w opisach produktów oraz na naszej oficjalnej stronie na Facebook'u: >>BRIDGE-ART.PL<<

4. Tekst podany w całości z CapsLockiem zostanie wygrawerowany w całości WIELKIMI LITERAMI stylem 3 (Arialem) lub 2 (jeśli się zmieści).

5. W przypadku przekroczenia podanego w ofercie limitu znaków możliwych do wygrawerowania o więcej niż 20% podany tekst nie zostanie wygrawerowany z przyczyn technicznych.

 

W przypadku podania błędnych danych prosimy o niezwłoczny kontakt sms lub tel.: +48.665445508.

 

 

>>OFERTA<<

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl