Bestsellery
Bezpieczne Zakupy

 

  • 100% polskie rękodzieło (producent).
  • Różne formy płatności: przelew tradycyjny, przelew elektroniczny PayU (karta kredytowa, karta debetowa, BLIK, portfele elektroniczne), PayPal, gotówka w siedzibie firmy.
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
  • Szybka wysyłka.

 platnosc

 

Grawerunek

 

 

Biżuteria z grawerunkiem - więcej niż ozdoba

 

Bransoletka, naszyjnik czy zawieszka charm spersonalizowana osobistym grawerunkiem to doskonały prezent na każdą okazję.

Grawerunki wykonujemy profesjonalnym jubilerskim frezem diamentowym, na naszych wyrobach nieodpłatnie. 

 

 

Grawerunek wykonujemy w trzech podstawowych stylach:

 

Styl 1. Ozdobny script, imitacja pisma odręcznego, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na każdej zawieszce w ilości znaków nie przekraczającej podanego limitu, zawiera polskie znaki, nie jest zalecany do wykonania całego napisu z CapsLockiem (np. całego imienia wielkimi literami).

 

Styl 1

 

 

Styl 2. Pogrubiony, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na średnich i dużych zawieszkach tylko przy krótkich napisach (np. imię, data, inicjały itp.), zawiera polskie znaki, odpowiedni do wykonania całego napisu WIELKIMI LITERAMI.

 

Styl 2

 

 

Styl 3. Arial, prosty i czytelny, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na wszystkich zawieszkach, używany automatycznie na najmniejszych blaszkach (mały puzzel, mała koniczynka) oraz w przypadku przekroczenia zalecanej ilości znaków na większych zawieszkach, zawiera polskie znaki, odpowiedni do wykonania całego napisu WIELKIMI LITERAMI.

 

ABCDEFGH abcdefgh 1234 XI.V.MMXVI

 

 

Ilość znaków możliwych do wygrawerowania na poszczególnych blaszkach określona jest w opisach przedmiotów.

1 znak = 1 litera lub kropka, przecinek itp., (emoticon, np. serduszko = 3 znaki).

 

Informacje na temat wybranego stylu wpisz w uwagach do zamówienia w koszyku.

W przypadku braku informacji styl dobierzemy sami :)

 

UWAGA!!! Prosimy o sprawdzenie poprawności podanego tekstu przed potwierdzeniem zamówienia. Błędy ortograficzne w języku polskim poprawiamy, jednak źle podanej daty nie jesteśmy w stanie wychwycić z przyczyn oczywistych ;) Tekst podany w całości z CapsLockiem zostanie wygrawerowany w całości wielkimi literami.

 

1. Grawer na zawieszce jest na zawsze (litery wyryte w metalu), nie da się go usunąć i nadpisać.

2. Grawerujemy w języku polskim oraz w językach obcych z alfabetem łacińskim plus cyrylica. Napisy w językach obcych (poza j. angielskim) nie są przez nas weryfikowane. Nie grawerujemy pisma arabskiego, chińskiego, hinduskiego i podobnych.

3. Nie wykonujemy projektów, szkiców, symulacji, brudnopisów itp. - grawerujemy mechanicznie diamentem w srebrze - proces jest nieodwracalny, dlatego tak ważne jest, aby wprowadzony do formularza zamówienia tekst nie zawierał błędów.

 

W przypadku podania błędnych danych prosimy o niezwłoczny kontakt tel.: 665445508.

 

 

>>SPRAWDŹ OFERTĘ<<

 

 

 

STYL 1 

STYL 2 

 STYL 3

 STYL 1

STYL 2

STYL 3

STYL 1

STYL 2

STYL 2+3

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl