Bestsellery
Bezpieczne Zakupy

 

  • 100% polskie rękodzieło (producent).
  • Różne formy płatności: przelew tradycyjny, przelew elektroniczny PayU (karta kredytowa, karta debetowa, BLIK, portfele elektroniczne), PayPal, gotówka w siedzibie firmy.
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru).
  • Szybka wysyłka.

 platnosc

 

Grawerunek FAQ i REGULAMIN

 

 

Biżuteria z grawerunkiem - więcej niż ozdoba

 

Bransoletka, naszyjnik czy zawieszka charm spersonalizowana osobistym grawerunkiem to doskonały prezent na każdą okazję.

Grawerunki wykonujemy profesjonalnym jubilerskim frezem diamentowym, na naszych wyrobach nieodpłatnie. 

 

 

Grawerunek wykonujemy w trzech podstawowych stylach:

 

Styl 1. Ozdobny script, imitacja pisma odręcznego, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na każdej zawieszce w ilości znaków nie przekraczającej podanego limitu, zawiera polskie znaki, nie jest zalecany do wykonania całego napisu z CapsLockiem (np. całego imienia wielkimi literami).

 

Styl 1

 

 

Styl 2. Pogrubiony, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na średnich i dużych zawieszkach tylko przy krótkich napisach (np. imię, data, inicjały itp. - tylko jeden wyraz na stronę zawieszki), zawiera polskie znaki, odpowiedni do wykonania całego napisu WIELKIMI LITERAMI.

 

Styl 2

 

 

Styl 3. Arial, prosty i czytelny, grawer w tym stylu jest możliwy do wykonania na wszystkich zawieszkach, używany automatycznie na najmniejszych blaszkach (mały puzzel, mała koniczynka) oraz w przypadku przekroczenia zalecanej ilości znaków na większych zawieszkach, zawiera polskie znaki, odpowiedni do wykonania całego napisu WIELKIMI LITERAMI.

 

ABCDEFGH abcdefgh 1234 XI.V.MMXVI

 

 

Ilość znaków możliwych do wygrawerowania na poszczególnych blaszkach określona jest w opisach przedmiotów.

1 znak = 1 litera lub kropka, przecinek itp., (emoticon, np. serduszko = 3 znaki), 1 wyraz = 1 słowo lub data.

Ograniczenie ilości znaków na poszczególnych zawieszkach wprowadzono po to, aby napis był czytelny i wyglądał estetycznie.

 

Informacje na temat wybranego stylu wpisz w uwagach do zamówienia w koszyku.

W przypadku braku informacji styl dobierzemy sami :)

 

 

REGULAMIN GRAWEROWANIA:

 

1. Grawerunek na biżuterii jest nieodwracalny (litery wyryte w metalu), nie da się go usunąć czy poprawić, dlatego prosimy o sprawdzenie poprawności podanego tekstu przed potwierdzeniem zamówienia pod kątem błędów ortograficznych, literówek oraz poprawności podanych dat! Koszt wymiany elementu z błędnie podanym tekstem ponosi klient.

2. Grawerujemy w języku polskim oraz w językach obcych z alfabetem łacińskim plus cyrylica. Teksty nie są przez nas weryfikowane, prosimy o sprawdzanie tekstu pod kątem poprawności w >>translatorze google<< :) Z przyczyn technicznych nie grawerujemy pisma arabskiego, chińskiego, hinduskiego i podobnych.

3. Nie wykonujemy projektów, szkiców, symulacji, brudnopisów itp. - grawerujemy mechanicznie diamentem w srebrze - proces jest nieodwracalny, dlatego tak ważne jest, aby wprowadzony do formularza zamówienia tekst nie zawierał błędów. Efekt naszej pracy można zobaczyć w galeriach zdjęć zamieszczonych w opisach produktów oraz na naszej oficjalnej stronie na Facebook'u: >>BRIDGE-ART.PL<<

4. Tekst podany w całości z CapsLockiem zostanie wygrawerowany w całości WIELKIMI LITERAMI stylem 3 lub 2 (jeśli się zmieści).

5. W przypadku przekroczenia podanego w ofercie limitu znaków możliwych do wygrawerowania podany tekst nie zostanie wygrawerowany z przyczyn technicznych.

 

W przypadku podania błędnych danych prosimy o niezwłoczny kontakt sms lub tel.: 665445508.

 

 

>>SPRAWDŹ OFERTĘ<<

 

 

 

STYL 1 

STYL 2 

 STYL 3

 STYL 1

STYL 2

STYL 3

STYL 1

STYL 2

STYL 2+3

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl